• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Фалкен Азенис ФК 235 30ЗР 235 30Р 88И ХЛ Гума Со Високи Перформанси

Фалкен Азенис ФК 235 30ЗР 235 30Р 88И ХЛ Гума Со Високи Перформанси

 
DEN 1374.88

Количина на стоки
Достапно

Внимание! Поради големината На Гумите Пакетите може ДА се ОДВОЈАТ во курирскиот објект и да не се ИСПОРАЧУВААТ ИСТИОТ ДЕН иако ги испраќаме заедно. Информациите за следење може да се проверат со најавување на веб-страницата на курирот со главниот број за следење што ќе го добиете преку е-пошта. На пример, можете да добиете 3 гуми во еден ден, а 4-тиот следниот ден или денот потоа или една гума во еден ден, а вториот еден ден потоа. Ние разбираме дека ова е голема непријатност за нашите купувачи, но ОВА Е АПСОЛУТНО надвор од нашата контрола.Falken AZENIS FK453КАРАКТЕРИСТИКИ И Придобивкиотпорност На влечење на летните временски услови скратено растојание за сопирањепомоќни свиоци стабилност со голема брзина намалена бучава Од патиштапрегледфалкен Азенис FK453 е летна гума со високи перформанси произведена за патници (повеќе..) Големина : 235/30Р20. Сезона : Лето. Перформанси : Високи Перформанси. Тип На Автомобил : Патник. Опсег на оптоварување : XL. Производот Може Да Варира Од Сликата. Гума Раб Не Се Вклучени.


Карактеристики на понудата

Слични понуди