• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Тинк Пуши Лос Стап

Тинк Пуши Лос Стап

 
DEN 0.67

Количина на стоки
Достапно

Со Стапчето За Пушење Лос На Тинк, можете да ја зголемите предноста на вашиот плен со контролирање на мирисот. Стапчето За Пушење На тинк : Дизајнирано да привлече бик лос за време на рутината додека го покрива човечкиот мирис. Пуши околу 2 часа. Мирисот ќе се држи до се со што доаѓа во контакт. За најдобри резултати користете Со Магацинот За Чад На Тинк. Модел# W6103 BL.


Карактеристики на понудата

Слични понуди