• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Дино Од Соништата Џвака Пилешко И Зеленчук Без Жито Без Жито, Третира Кучиња Без Суровини, Мали, 14. Оз

Дино Од Соништата Џвака Пилешко И Зеленчук Без Жито Без Жито, Третира Кучиња Без Суровини, Мали, 14. Оз

 
DEN 111.84

Количина на стоки
Достапно

Знаеме дека вашето куче е повеќе од домашно милениче-тие се семејство. Затоа, откако дознавме за загриженоста што ја имаат ветеринарите и родителите на домашни миленици за џвакање сурова кожа, тргнавме да создадеме алтернатива за џвакање која не беше само здрава, туку имаше одличен вкус-два едноставни принципи кои го водеа нашиот тим за развој. Џвакањата од соништата ги Имаат Сите Придобивки од Џвакањето Сурова Кожа..БЕЗ СУРОВАТА КОЖА!Многу ветеринари се занимаваат со потенцијалните здравствени ризици поврзани со кучињата кои консумираат сурова кожа..Диношите Од соништата се прават СО ВИСТИНСКО ПИЛЕШКО и ЗДРАВ ЗЕЛЕНЧУК. Овие забавни џвакања во форма на диносаурус се без жито и имаат вкусен вкус кучињата не можат да одолеат! Диносаурус Во Облик На Зеленчук И Пилешко Куче Џвака. Мали Задоволства Без Жито За Вашето Куче. Џвакањето Помага Во Одржување На Здрави Заби И Непца . Суровини Слободен Џвакање. Направено Со Додадени Витамини.


Карактеристики на понудата

Слични понуди