• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Бекарнли 143-Термостат

Бекарнли 143-Термостат

 
DEN 860.00

Количина на стоки
Достапно

Делови од Бек/Арнли ги исполнуваат странските спецификации ЗА ОЕ на таблички ЗА форма, вклопување и функција. Нашите специјалисти за производи работат со мрежа на глобални партнери за извори за да можете да го инсталирате вистинскиот дел со доверба. Натпревари ОЕ форма, одговара и функција. Карактеристики долг удар за максимално ладење. Изграден со врвни материјали за издржливост. Бидете сигурни да ја користите соодветната течност за ладење за да го максимизирате животниот век на системот за ладење. Погледнете го каталогот Бек/Арнли за течноста за ладење за оваа апликација. Специфична апликација за ова возило.


Карактеристики на понудата

Слични понуди