• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Раја Вајт Модерен Жардиниер Од Средината На Векот Со Висока Метална Основа

Раја Вајт Модерен Жардиниер Од Средината На Векот Со Висока Метална Основа

 
DEN 1.67

Количина на стоки
Достапно

Раја Белиот Модерен Жардиниер Од Средината на Векот со Висока Метална Основа е издржлив и елегантен сад за растенија со држач. Ова сите метални тенџере создава длабочина и стил во вашата соба, додека обезбедување на функционална тенџере за различни затворен растенија. Жардиниерот Раја има мазни облини кои ја нагласуваат минималната minimетика на модерниот декор од средината на векот. Садот седи на висока метална основа, создавајќи илузија за повеќе простор во вашата соба. Тркалезната жардиниера може да прими растенија со средна до голема големина, додека допирот на злато во високиот штанд за метални растенија додава елеганција на вашиот декор. Изработени од издржливи метални материјали. Модерна бела боја. Црна метална основа. Нема дренажна дупка-не за директно садење. Седи на 4 закривени метални нозе.


Карактеристики на понудата

Слични понуди