• Најдобра цена
  • Неодамнешно
3-ВКЛУЧЕТЕ ГИ ЗАТВОРЕНИТЕ ОДБРАНБЕНИ КУЌИ

3-ВКЛУЧЕТЕ ГИ ЗАТВОРЕНИТЕ ОДБРАНБЕНИ КУЌИ

 
DEN 5359.84

Количина на стоки
Достапно

029757000552 Автобус REN3950 DWThe Angageajo riflescope ја претставува најновата еволуција во bushnell┬ " оптика. Новата ретикула Desployo Moa се одликува со хашмарки за ветер и височина ОД 1 МОА и може да достигне цели од краток и среден опсег. Дознајте зошто бушнелс јасност и стакло се најдобри во класа Со Engageajo .Зголемување x Објективна Леќа : 3-9x 50mm Reticle : Распоредување На Moaturret Стил : Capped Elevation Патување МОА : 60 Windage Патување МОА : 60 Travel По Револуција : 15parallax (Дворови) : 100tube Големина : 1 Focus : Fixedeye Олеснување : во : 4field На Гледање : ft@100yds : 3813 Weight : оз : 19.2 Должина : во : 13 3-9х50 се вклучат затворени одбранбените.


Карактеристики на понудата

Слични понуди