• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Калин Истон 2 ' 3 ' Полипропиленски Килим

Калин Истон 2 ' 3 ' Полипропиленски Килим

 
DEN 6800.00

Количина на стоки
Достапно

Модерните палети во боја со ладни тонови во комбинација со традиционалните модели и форми на дизајн ја оживуваат Колекцијата Истон. Потресената природа на оваа колекција обезбедува разноврсен истрошен изглед на наследство што ги прави идеален мост за простории што комбинираат и стари и нови парчиња во нивниот дизајн. Машината изработена од полипропилен ја прави оваа колекција исклучително издржлива и лесна за чистење. Овие килими се со отворен грб што ги прави со мала тежина и лесни за движење. Направено Од 100% . Полипропилен За Издржливост; Мала Тежина, Дизајн На Отворен Грб; Лесен За Чистење И Нега.


Карактеристики на понудата

Слични понуди