• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Карлсонови Исплакнете Ја Цевката За Пригушување На Планината

Карлсонови Исплакнете Ја Цевката За Пригушување На Планината

 
DEN 1.00

Количина на стоки
Достапно

Произведени од 17-4 нерѓосувачки челик и стврднати. За употреба со олово застрелан во сите стеги. Челик застрелан поголем од #ББ не треба да се користи во било задави построги од модифицирани, бб и помала големина челик шут може да се користи преку целосна стегање задави.Заменлив со Винчестер, Мосберг, Браунинг Инвертор, Ведерби и Севиџ 12 мерач и 20 мерач пушки. Карлсонови Исплакнете Ја Цевката За Гушење На Планината.


Карактеристики на понудата

Слични понуди