• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Инста-Дри Креола Боја На Ноктите-Заслепувачка Роза

Инста-Дри Креола Боја На Ноктите-Заслепувачка Роза

 
DEN 0.33

Количина на стоки
Достапно

Инста дри на сали хансен се суши за 60 секунди, давајќи целосна боја на покриеност и сјај во само 1 слој. Овој лак е формулиран со основни, бои и врвни слоеви за продолжено абење и неверојатен сјај без ленти. Оваа боја покрива само во еден слој, брилијантно. Перфекционистичката четка контури на секој шајка, така што бојата секогаш се лизга прецизно, брзо и беспрекорно. Комбинира прекрасен, брилијантен сјај и супер-силно носење. Инста-Дри Брз Сув лак за Нокти е формулиран со основен и врвен слој за долго носење и неверојатен сјај, сето тоа во еден слој. Обновената формула со целосна покриеност обезбедува дополнителен ден на отпорност на абење и чип.


Карактеристики на понудата

Слични понуди