• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Џон Дир Пинк Џиновски Ѕидни Налепници

Џон Дир Пинк Џиновски Ѕидни Налепници

 
DEN 503.04

Количина на стоки
Достапно

Донесете забава на фарма на местото на забавата со Џон Дир Пинк Џиновски Ѕидни Налепници. Украсување за вашиот мал земјоделец?роденденската забава е лесна со Џон Дир Пинк Џиновски Ѕидни Налепници. Ти?ќе добиете 1 Трактор, 1 Приколка Со Цвеќиња, 5 Пеперутки, 5 Цвеќиња, 4 Срца, 1 Џон Дир Лого и Декорација На Прекинувачот За Светло. Налепниците се направени од винил и треба да се користат на мазни, рамни површини. Вклучува : (1) Трактор (31" широк х 24,5" висок), (1) Приколка Со Цвеќиња, (5) Пеперутки, (5) Цвеќиња, (4) Срца, (1) логото"Џон Дир", (1) Декорација На Прекинувачот За Светло и 3" Жолт Гумен. Обезбедени се упатства за целосна Употреба и Нега. Ова е официјално лиценциран производ На Џон Дир. Можете да се држи на налепници заедно на ѕидот како забава и фитинг позадина на партијата?свечености или држете ги низ целото место, така што забавата на фармата ќе стигне до секој ќош и агол! Можете да ги спарите овие налепници со други материјали за забави На Џон Дир пинк за да ја направите забавата голема. Откако ќе заврши забавата, лесно можете да ги отстраните налепниците. Овие лушпи и стапчиња се симнуваат од ѕидот исто толку лесно како што продолжуваат. Размислувате што понатаму со нив? Дајте му го на вашето дете да и дозволи да ја украси својата соба. Таа може да стане креативна со овие налепници и секогаш да ужива во забавата на фармата! Дали има малку љубител на природата во изработката во вашиот дом? Роденденската забава со Розова боја На Џон Дир е совршен начин да го прославите нејзиниот роденден. Проверете ги нашите други партиски материјали и партиски идеи за совршена розова забава. Џон Дир Розова Џиновски Ѕидни Налепници.


Карактеристики на понудата

Слични понуди