• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Центрични Делови 150. Кочница Црево Одговара изберете: ИЗБЕГНУВАЈТЕ НЕОНСКИ, ИЗБЕГНУВАЈТЕ НЕОНСКИ SXT

Центрични Делови 150. Кочница Црево Одговара изберете: ИЗБЕГНУВАЈТЕ НЕОНСКИ, ИЗБЕГНУВАЈТЕ НЕОНСКИ SXT

 
DEN 1439.84

Количина на стоки
Достапно

Центрични Делови Цревата за Сопирачките се дизајнирани да ја пренесат течноста за сопирачките од главниот цилиндар во цилиндерот за робови за сопирање. Изработени се од тркалачка челична лента обложена со бакар и отпорност на лемење за пренос на течности со висока температура и висок притисок. Овие црева се обложени со двојни ѕидови и терн, што се спротивставува на корозија и свиткување на цевките. Кочница Хидраулични Црева Дополнителни Карактеристики Боја : Црна. Одговара Изберете : 2001-2002, 2005 ДОЏ НЕОН 2004 ДОЏ НЕОН ССТ 2003 ДОЏ НЕОН СХ 2.0 2000 КРАЈСЛЕР НЕОН 2001 ПЛИМУТ НЕОН и повеќе-додадете го вашето возило во нашиот додаток за вклопување за да проверите .


Карактеристики на понудата

Слични понуди