• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Викторино Спартан Назабена Функција Швајцарски Армиски Нож-Црвен Со Кутија За Подароци

Викторино Спартан Назабена Функција Швајцарски Армиски Нож-Црвен Со Кутија За Подароци

 
DEN 639.52

Количина на стоки
Достапно

Кога ќе ги слушнете зборовите Швајцарски Армиски Нож, големи се шансите да помислите на легендарниот Офицерски нож. И таа легенда продолжува Со спартанскиот џебен нож. Ова е џебниот нож што го започна сето тоа. Оној што им помогна на луѓето ширум светот да ја завршат работата. И каде и да ве одведат вашите секојдневни авантури, Спартанецот е подготвен.


Карактеристики на понудата

Слични понуди