• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Боја На усни Со големо Влијание - # Екстремно Розова од Клиника за Жени - 0. оз Кармин

Боја На усни Со големо Влијание - Екстремно Розова од Клиника за Жени - 0. оз Кармин

 
DEN 2.33

Количина на стоки
Достапно

Високо навлажнувачки кармин кој е богат со боја и долг на удобност. Ги измазнува, омекнува и утешува усните со облечена боја која убаво се носи до осум часа. Заедно со бојата со големо влијание и долготрајната влага. Високо навлажнувачки кармин кој е богат со боја и долг на удобност.


Карактеристики на понудата

Слични понуди