• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Двор Нанда Цветни Затворен Надворешен Простор Килим, 2 ' 3 ' 7

Двор Нанда Цветни Затворен Надворешен Простор Килим, 2 ' 3 ' 7

 
DEN 2.67

Количина на стоки
Достапно

Препорачуваме чување оригинален пакет за употреба за складирање. Моделите може малку да се разликуваат според избраната форма и големина. Достапно во повеќе бои и големини . Поради разликите во компјутерските монитори, некои бои на килим може малку да се разликуваат. Ние се потрудиме да ви обезбедиме точно мерење, но ве молиме да бидете советувани дека постојат некои варијации. Должините и ширините може да варираат од објавените димензии. Избегнувајте директна сончева светлина бидејќи тоа ќе предизвика боите во вашиот тепих да исчезнат со текот на времето; ставете го вашиот тепих подалеку од директна сончева светлина секогаш кога е можно . Додатоци во животниот стил слики не се вклучени . Ве молиме запомнете : сликите и димензиите на производот на нашата веб-страница се што е можно попрецизни. Живеат Подобро.Продавница Safavieh на . Овие прекрасни, но практични килими го носат украсувањето на отворено на следното ниво со нови дизајни во модни бои и дезени од класични до современи. За моментално преуредување на украсувањето, овој тепих е еден од најлесните и најмодерни начини за освежување на просторијата со карактер и стил. 100% Полипропилен . Моќта Се Појави Во Турција . Заштедете Пари. Пакувањето и испораката на вашиот тепих може да предизвикаат привремени набори; овие површински бранови не се несовршености или оштетувања и постепено ќе се повлекуваат; тркалањето назад или обратното тркалање е најбрзиот и најлесниот начин да ги отстраните наборите во тепихот во вашата област; оставете доволно време за да се смири вашиот килим, овие набори и бранови нормално ќе се израмнат . Без поддршка, тепих рампа (продадени одделно) препорачува да се избегне менување и лизгање .Колекција На Теписи Во Дворот Лесна Нега За Сите Временски Теписи?колекцијата на Дворот е создадена за денес?внатрешен/надворешен начин на живот.


Карактеристики на понудата

Слични понуди