• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Делфи Тд4130в Суспензија Стабилизатор Бар Черупка Комплет Одговара изберете: ХОНДА ГРАЃАНСКИ LX

Делфи Тд4130в Суспензија Стабилизатор Бар Черупка Комплет Одговара изберете: ХОНДА ГРАЃАНСКИ LX

 
DEN 3839.84

Количина на стоки
Достапно

Нашата технологија за безбедност НА ОЕ е опремена со милиони возила ширум светот и ние ја применуваме нашата експертиза ЗА ОЕ во нашето портфолио за управување со резервни пазари.  Делфи тестови до крајност ЗА перформанси НА ОЕ на секој чекор : нашите делови издржуваат температури под -40 Степени Целзиусови и над 120 Степени Целзиусови и се изложени на 720 часа спреј за сол.  Обемната димензионална и материјална анализа на делфи обезбедува најдобра компатибилност помеѓу ое и резервниот дел. Делфи Тд4130в Суспензија Стабилизатор Бар Черупка Комплет Одговара Изберете : 2002 ХОНДА ГРАЃАНСКИ LX и повеќе-додадете го вашето возило во нашиот додаток за вклопување за да проверите.


Карактеристики на понудата

Слични понуди