• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Бесконечност ПРО Ладење Гел Меморија Пена Прилагодливи Перница, Кралот

Бесконечност ПРО Ладење Гел Меморија Пена Прилагодливи Перница, Кралот

 
DEN 2.67

Количина на стоки
Достапно

МОЛЕКУЛА Бесконечност ПРО Ладење Гел Меморија Пена Прилагодливи Перница. МОЛЕКУЛАРНИТЕ перници се air-Inginedering que користејќи напредни материјали за да ви помогнат да останете ладни и да го оптимизирате закрепнувањето додека спиете за да се претставите најдобро. Нашиот напреден капак активно ја отстранува топлината и влагата за да ве одржува удобно ладни. Се одликува Со антимикробен третман MOLECULEshield ® за заштита од бактерии, габи, мувла, мувла, мириси и деградација поради растот на микробите. Пополнувањето на мешавината од мемориска пена со рендан гел обезбедува идеална рамнотежа на сообразност, поддршка и проток на воздух. Вашата перница е намерно преполнета за да можете да ја прилагодите според вашите желби за поддршка. НА МОЛЕКУЛАТА и веруваат елитните спортисти, вклучувајќи Ги Алекс Морган и Мајкл Фелпс, за да го оптимизираат својот сон и да настапат на врвни нивоа. Кул-На-Допир : напредна технологија за ладење ткаенина вградена на ниво на влакна, така што никогаш не се мие и секогаш се чувствува удобно кул. Moleculeshield_ Антимикробен Третман : Штити од бактерии, габи, мувла, мувла, мириси и деградација поради растот на микробите. Целосно Прилагодлив : Отстранете ја Или додадете назад пена за совршено вклопување за да го постигнете вашиот идеален избор за спиење - цврста и целосна, средна, ниска или каде било помеѓу. Голема Поддршка : мешавина од мемориска пена со Рендан гел за идеална рамнотежа на сообразност, поддршка и проток на воздух.


Карактеристики на понудата

Слични понуди