• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Пејсер 789С Еволуира 17х7. 5х114. +42ет Хромирано Тркало ТОЈОТА РАВ4

Пејсер 789С Еволуира 17х7. 5х114. +42ет Хромирано Тркало ТОЈОТА РАВ4

 
DEN 2.00

Количина на стоки
Достапно

Пејсер 789С Еволуира 17х7,5 5х114,3/5х120 +42ет Хромирано Тркало Пејсер 789С Еволуира 17х7,5 5х114, 3/5х120 +42ет Хромирано Тркало Одговара Изберете : 1996-2018 ТОЈОТА РАВ4 1997-2023 ХОНДА ЦР-В 1992-2023 тојота КАМРИ 2002-2023 нисан алтима 2004-2023 Хонда Граѓански 1998-2022 Хонда Спогодба 2008-2023 нисан нечесните 2010-2017 Шевролет Рамноденица 2007-2009, 2012-2023 ХЈУНДАИ ЕЛАНТРА 2006-2012 ФОРД ФУЗИЈА 2006-2023 хјундаи соната 2013-2023 мазда цх-5 2015-2023 СУБАРУ Аутбек 2005-2023 хјундаи тусон 2007-2014 Форд Еџ 2007-2019, 2021-2023 НИСАН СЕНТРА 2001-2012 ФОРД БЕГСТВО 2019-2023 субару ФОРЕСТЕР 2013-2015 шевролет малибу 2006-2020 Киа Оптима 2007-2023 Киа Спорт 2010-2023 киа соул 2001-2013, 2019-2023 хјундаи санта фе 2022 ХОНДА ПИЛОТ 2011-2023 КИА СОРЕНТО И ПОВЕЌЕ - ДОДАДЕТЕ ГО ВАШЕТО ВОЗИЛО ВО НАШИОТ ДОДАТОК ЗА ВКЛОПУВАЊЕ да проверам.


Карактеристики на понудата

Слични понуди