• Најдобра цена
  • Неодамнешно
&H Производи За Домашни Миленици Меморија Спиење Куче Кревет, Средно, Сиво

&H Производи За Домашни Миленици Меморија Спиење Куче Кревет, Средно, Сиво

 
DEN 3.00

Количина на стоки
Достапно

Придобивките од креветот со мемориска пена се добро документирани со човечки кревети што се продаваат за илјадници долари. Меморискиот Спијач За Миленичиња К&Х Е прекрасен, достапен начин за сите кучиња да имаат корист од оваа технологија. Атрактивниот капак е отстранлив за перење. Јадрото е генијално дизајнирано за вистинска удобност на мемориската пена, истовремено овозможувајќи крајна поддршка за секое куче со големина. Додека Спиечот За Меморија е прекрасен за домашни миленици со проблеми со коските, колковите или зглобовите, овој кревет е исто така врвен во удобноста за секое куче со големина. Ортопедска мемориска пена кревет за миленичиња за поздрави зглобови. Одлично за стареење, артритични миленичиња и домашни миленици со проблеми со коските, колковите или зглобовите. Мека кадифна површина за спиење за удобност на вашето домашно милениче. Отстранлив капак што може да се пере во машина за лесна нега. Една година ограничена гаранција. Средната големина е 23 Х 35 инчи и се препорачува за домашни миленици до 50 килограми.


Карактеристики на понудата

Слични понуди