• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Комплет За Тешки Временски Патишта

Комплет За Тешки Временски Патишта

 
DEN 351.84

Количина на стоки
Достапно

Никогаш не знаете каде може да ве однесе патот или што може да се случи, затоа не бидете фатени неподготвени. Прва Помош за спасување, лидер во областа на производи за прва помош и подготвеност за катастрофи се здружи со ААА за да ви донесе линија На Висококвалитетни Комплети за Помош на Патиштата. Одликувајќи се со предмети за прва помош и автомобилски итни случаи, овие практични комплети се-во-едно можат да ви помогнат да ве заштитат во случај на дефект на автомобилот или лична повреда. Опрема што Ве Одржува Безбедни и Удобни. Ако се случи несреќа или лична повреда за време на вашето патување, дали ќе бидете подготвени да се справите со тоа? Неподготвеноста за ситуација која бара прва помош може да ја претвори непријатноста во нешто многу посериозно. Никој не сака да биде заглавен на страната на патот, Но Комплетот За Зимски Безбедносни Патишта ААА Ќе ви помогне да бидете безбедни, топли и удобни додека чекате помош. Содржи преклопна лопата, алуминиумска фенерче и свирче за итни случаи, три предмети што можат да го минимизираат времето на заглавување. Сите Комплети За помош на ААА доаѓаат со 45-парче торбичка за снабдување со прва помош На Спас. Содржи различни медицински материјали кои можат да решат широк спектар на помали повреди. Компактен Комплет За Помош На Зимски Безбедносни Патишта од 66 парчиња од Ааа и Прва Помош За Спасување. Вклучува Преклопна Лопата. Вклучува Комплет Руно од 3 Парчиња бидете подготвени без оглед на временските услови. Алуминиумска Фенерче за тој неочекуван дефект во мракот. Комплет За Прва Помош од 45 Парчиња за секој помал итен случај што може да се појави.


Карактеристики на понудата

Слични понуди