• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Комплет Чинии Со Капаци-Микробранова Печка, Замрзнувач и Чинии За Мешање На Безбедно Гнездење Во Фрижидер, Беж

Комплет Чинии Со Капаци-Микробранова Печка, Замрзнувач и Чинии За Мешање На Безбедно Гнездење Во Фрижидер, Беж

 
DEN 575.84

Количина на стоки
Достапно

Подгответе, загрејте, послужете и чувајте ја храната со Леснотија Со Комплет Од 3 Пластични Чинии со Капаци Од Класичната Кујна. Овој комплет за чинии доаѓа со мали, средни и големи чинии кои можат уредно да се гнездат едни во други за практично складирање за заштеда на простор кога не се користат, совршено за мали кујни, станови или студентски соби. Овој сад за мешање со капаци е безбеден за микробранова печка, замрзнувач, фрижидер и машина за миење садови и е направен од еко-свесни материјали дизајнирани да го намалат отпадот. Овие нови основни работи за домот прават одличен подарок за секој сопственик на куќа за прв пат, изнајмувач на станови или студент на колеџ. КОМПЛЕТ ОД 3 ЧИНИИ-комплетот од 3 чинии за кујна доаѓа со мали, средни и големи контејнери со цврсти капаци што може да се користат за подготовка, загревање, сервирање и чување храна со леснотија. БЕЗБЕДЕН КОМПЛЕТ ЗА ПОДГОТОВКА НА ОБРОЦИ-Овие чинии за подготовка се безбедни за микробранова печка, замрзнувач и фрижидер за едноставно складирање и загревање оброци, а исто така се безбедни за миење садови за брзо чистење. Можности за ГНЕЗДЕЊЕ - пластичните чинии за сервирање можат уредно да се гнездат едни во други за складирање за заштеда на простор кога не се користат, совршени за мали кујни, станови или студентски соби.


Карактеристики на понудата

Слични понуди