• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Уникатен Разбој Кејп Код Еспахан Гроздобер Цветни Површина Килим Или Тркач

Уникатен Разбој Кејп Код Еспахан Гроздобер Цветни Површина Килим Или Тркач

 
DEN 463.20

Количина на стоки
Достапно

Килимите во персиски стил на Колекцијата Еспахан имаат сложени мотиви и прекрасна низа бои за избор. Овие блескави дизајни ќе ја оживеат секоја просторија во вашиот дом. Уживајте во годините на задоволство од Овој Килим За Собирање Еспахан. Маслиново/2 '7 х 10' 0. Полипропилен. Машински Изработени. Тркач. Турција. Семејна Соба; Домашна Канцеларија; Кујна; Трпезарија; Детска Соба; Спална Соба. 0,33 Инчи. Упатства за нега : редовно Вакуумирајте и чистете на самото место. Внатре. За да ги отстраните сите набори, превртете го килимот наопаку и превртете се во двете насоки, вршејќи притисок. Вашиот килим ќе лежи рамно за неколку дена. Сликите и димензиите на килимот се што е можно попрецизни. Димензиите и боите може малку да се разликуваат.


Карактеристики на понудата

Слични понуди