• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Миранда Платформа За Складирање Спална Соба Во Собата

Миранда Платформа За Складирање Спална Соба Во Собата

 
DEN 2335.84

Количина на стоки
Достапно

Создадете ја спалната соба од вашите соништа со овој елегантен комплет мебел од пет парчиња. Комплетно со кревет, ноќна маса, комода, огледало и гради, има се што ви треба за да го завршите просторот. Секое куќиште вклучува скриена фиока за накит за да ги чува скапоценостите безбедни и безбедни. Двете дополнителни фиоки вградени во креветот се идеални за чување чевли, постелнина, облека и многу повеќе. Секое парче во овој комплет е завршено во еднобојна боја за привлечен, монохроматски изглед. Комплетот вклучува : Еден (1) кревет, еден (1) ноќна маса, еден (1) комода, еден (1) огледало и еден (1) граден кош. Блескавите ленти додаваат енергија на современиот дизајн со гламур во првите редови. Елегантен и безвременски дизајн со вистинска количина на блинг. Кревет карактеристики складирање на подножјето и е целосно летва. Креветот има платформски систем кој ќе ги собере повеќето типови и гаранции на душеци, вклучувајќи мемориска пена. 35мм лизгалки за фиоки што се користат за тајни фиоки во комода и гради. Ексклузивните рачки за влечење акрилни кристали ја издвојуваат оваа колекција. Достапно во бела или црна завршница.


Карактеристики на понудата

Слични понуди