• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Афи Маринко Рекреативна Група Премиер Пантографски Арм 17-33092

Афи Маринко Рекреативна Група Премиер Пантографски Арм 17-33092

 
DEN 5734.24

Количина на стоки
Достапно

Нов Премиер Пантографски Прилагодлив арм маринко/гостин/афи/никро/беп 33092 Должина 17"-22" : тежок дизајн од Нерѓосувачки челик за употреба со повеќето АФИ бришачи. Дизајн"артикулирање/Свиткување Назад" што ја заклучува раката во исправена положба за чистење на шофершајбната. Монтирање на моторното вратило со засечени заби. Маринко Премиер Нерѓосувачки Челик Пантографски Сува Рака : тешки нерѓосувачки челик дизајн за употреба со повеќето АФИ бришачи. Артикулирање/свиткување назад дизајн кој ја заклучува раката во исправена положба за чистење на шофершајбната. Монтирање на моторното вратило со засечени заби. Должина : 12"-17".


Карактеристики на понудата

Слични понуди