• Најдобра цена
  • Неодамнешно
- ПРО ХС ПТ - Глава Заптивка Во Собата

- ПРО ХС ПТ - Глава Заптивка Во Собата

 
DEN 1037.28

Количина на стоки
Достапно

Фел-Про дихтунзите нудат 100% запечатување на возилото со материјали специфични за апликацијата за да ви дадат решенија за запечатување со перформансите и издржливоста професионалци доверба КОМЕРЦИЈАЛЕН СЛОЈ нелепливи заптивки против триење, мали површински гребнатини и несовршености. ТЕХНОЛОГИИТЕ ЗА ЗАПЕЧАТУВАЊЕ користат Ексклузивни иновации и технологии за запечатување со комерцијални материјали и уникатни карактеристики на дизајнот за да обезбедат супериорен печат за вашата поправка. НЕМА ДИЗАЈН на ВРАЌАЊЕ Челичното јадро помага да се елиминира потребата за враќање на завртките на главата. СИЛНИ И ИЗДРЖЛИВИ Карактеристики графит или армирано влакно со кои се соочува материјал и челик оклоп за сила и издржливост. ДИЗАЈНИРАН ЗА НЕСОВРШЕНИ ПОВРШИНИ ЗА ЗАПЕЧАТУВАЊЕ Дизајниран и произведен специјално за околината за поправка за да помогне да се запечатат несовршените површини за запечатување.


Карактеристики на понудата

Слични понуди