• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Затемнување Лоли Решетки Затемнување Прачка Џеб Завеса Панел, Во собата на 2, Сина, 104x95

Затемнување Лоли Решетки Затемнување Прачка Џеб Завеса Панел, Во собата на 2, Сина, 104x95

 
DEN 2.00

Количина на стоки
Достапно

Најдете совршена комбинација на мода и функција со Панел парови За Затемнување На Затемнувањето На Лоли. Затемнувањето нуди комплетна линија на функционални завеси кои обезбедуваат приватност, управуваат со светлината, ја намалуваат бучавата и помагаат при заштеда на енергија, без да се жртвуваат најновите изгледи во модата на прозорците. Овие прекрасни панели нудат придобивки од затемнување и имаат шема на решетка на основата за ленена текстура. Премиум термичката постава му дава на овој панел богата рака и обезбедува луксузна драпабилност. Секој панел е широк 52 инчи по ваш избор од 63, 84, 95 или 108 инчи и е достапен во Сини, слонова Коска, Корали, Смарагд и Сиви бои. Продаден како пар. 3-инчен џеб прачка. Се препорачува со прачка до 1,5 инчи. Шаблон за зашиени решетки на изработка на ленена текстура. Секој панел е широк 52 инчи за комбинирана ширина од 104 по пар. Достапно во должина од 63 инчи, 84 инчи, 95 инчи и 108 инчи. Достапно во Сини, Слонова Коска, Корали, Смарагд и Сиви Бои. 100% Полиестер. Машина за перење ладно, линија сува.


Карактеристики на понудата

Слични понуди