• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Модерен Метален Цементен Саксија

Модерен Метален Цементен Саксија

 
DEN 1488.00

Количина на стоки
Достапно

Покажете го вашиот зелен палец со овој прекрасен штанд за растенија. Совршен и за внатре и за на отворено, овој штанд ќе изгледа добро насекаде во вашиот дом од парче изјава за трем, складирање на сончева соба, подобрување на градината или акцент на двор. Прилагодете со зеленилото по ваш избор и гледајте како цвета вашиот дом. Овие уникатни садови може да се користат и за внатрешни и за надворешни растенија и цвеќиња. Комплетот доаѓа со 2 саксии со големо тенџере со димензии 6, 75х6, 75х6 инчи и малото тенџере со димензии 5х5х4, 5 инчи. Изработени од издржлив и долготраен цемент, овие садови убаво и безбедно ќе ја прикажат вашата флора. Декоративните садови доаѓаат со стапала од пена за да спречат гребење на површините, одржувајќи ги вашите подови и врвови на масата безбедни.


Карактеристики на понудата

Слични понуди