• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Екена Милворк 1 2В 1 4Д 4 Х Нексус Заграда, Лево

Екена Милворк 1 2В 1 4Д 4 Х Нексус Заграда, Лево

 
DEN 0.33

Количина на стоки
Достапно

Овие загради се навистина уникатни во дизајнот и функцијата. Првенствено се користи во декоративни апликации уретанските загради можат да направат драматична разлика во кујните, бањите, влезовите, опкружувањата на каминот и многу повеќе. Овој материјал е совршен и за надворешни апликации. Тоа нема да изгние или попуштат, и се држи до природните елементи. Ви доаѓа фабрички подготвено и подготвено за вашата боја, вештачка завршница, дамка од гел, мермер и многу повеќе. Со овие корбели, вие сте ограничени само од вашата имагинација. Може да поддржува до 20 килограми со соодветна инсталација. Може да се исечат, дупчат, залепат или навртуваат. Фабрички подготвен и подготвен за боја или вештачка завршница. Може да се користи во внатрешноста или надворешноста. Уретан со висока Густина за максимална издржливост и детали. Моделирани по оригинални историски обрасци и дизајни.


Карактеристики на понудата

Слични понуди