• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Ступел Индустрии Вие Сте Посилни Отколку Што Мислите Фраза Мотивациона Жена, 10, Дизајн Од Лејди Луиз Дизајнс

Ступел Индустрии Вие Сте Посилни Отколку Што Мислите Фраза Мотивациона Жена, 10, Дизајн Од Лејди Луиз Дизајнс

 
DEN 2.33

Количина на стоки
Достапно

Сите наши ѕидни плочи започнуваат како висококвалитетни литографски отпечатоци кои потоа се монтираат на издржливо дрво ОД мдф со дебелина од 0,5 инчи. Секое парче е рачно завршено и доаѓа со свеж слој фолија од страните за да му даде јасен чист изглед. Пристигнува подготвен за закачување без потреба од инсталација и доаѓа со цврсти јасни агли за да не се оштети при транзит. Димензии : 15 х 0,5 х 10 Инчи. Подготвен За Закачување-Не Е Потребна Инсталација или Хардвер. Создадете прекрасни уметнички прикази со потпирање и слоевитост на нови уметнички дела на вашите ѕидови. Совршен за празни полици или камини, не е потребна инсталација или чистење. Сите наши ѕидни плочи започнуваат како висококвалитетни литографски отпечатоци кои потоа се монтираат на издржливо дрво ОД мдф со дебелина од 0,5 инчи. Секое парче е рачно завршено и доаѓа со свеж слој фолија од страните за да му даде јасен чист изглед. Дизајн На Дама Луиз Дизајни.


Карактеристики на понудата

Слични понуди