• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Startech.com Кабел Вратоврска Монтира Со Леплива Лента За 0. Во. Широки Врски, Најлонски пластични Држачи За Вратоврска Со Патент, Држачи за Обвивка за Кабли за Електрична

Startech.com Кабел Вратоврска Монтира Со Леплива Лента За 0. Во. Широки Врски, Најлонски пластични Држачи За Вратоврска Со Патент,

 
DEN 1.33

Количина на стоки
Достапно

(101,6 мм) Црни Кабелски Врски (CBMZT4 BK)100 Пакет 6 инчи.100 Пакет Работа со Кабелски Врски до 0. Тоа е сосема нов предмет што доаѓа до вас спакувани добро и бродови брзо! Боја на производот : Бела. (152,4 мм) Црни Кабелски Врски (CBMZT6 B)1000 пакет 6 инчи. (203,2 мм) Сиви Кабелски Врски (ЦВ200К)100 Пакување од 8 инчи.Лесни за Инсталирање и Користење овие пластични електрични држачи за завиткување кабли работат со врски за кабли до 0,18 инчи. Господар (надворешен) должина на случајот : 14,6" (37,1 см).Овој чист и професионален систем за монтирање на вратоврска за кабли е совршен за организирање и рутирање на мрежни кабли, кабли или други кабли во вашата канцеларија или серверска соба. Откако ќе се постави држачот, можете да ја нахраните вратоврската на кабелот низ отворот, да го поставите пакетот на кабелот во вратоврската и да ја затворите вратоврската на кабелот за да ги прицврстите и пакетот на кабелот и вратоврската на кабелот на монтажата.Тие се брзи и лесни за инсталирање, едноставно излупете ја заштитната подлога и залепете ја на саканата локација на која било површина, вклучувајќи пластика, метал, гипс картон, дрво или мидарија.


Карактеристики на понудата

Слични понуди