• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Про Комп Суспензија ЕС Амортизер Одговара изберете: 1988-ШЕВРОЛЕТ ГМТ-400, 1995-ШЕВРОЛЕТ ТАХО

Про Комп Суспензија ЕС Амортизер Одговара изберете: 1988-ШЕВРОЛЕТ ГМТ-400, 1995-ШЕВРОЛЕТ ТАХО

 
DEN 2847.68

Количина на стоки
Достапно

Про Комп Суспензија Es9000 Амортизер; дизајн На двојна цевка и вентил чувствителен на брзина од 10 фази обезбедува непречено, удобно високо возење, но исто така го подобрува управувањето и перформансите надвор од патот. Главата на клипот со целосна зафатнина со 1 3/8 најлон и двојните заварени држачи за удари обезбедуваат максимална цврстина и долготрајна издржливост. Општи Информации Производителот : Про Комп Суспензија. Производителот Дел Број : Про Комп Суспензија. УПЦ : 614901071474. Карактеристики Заврши : Насликани. Шок Мозочен удар (во.) : 8.87. Прилагодлив : Не. Продолжена Должина (во.) : 22.58. Пропадна Должина (во.) : 13.71. Фитнес Водич 1992-1994 Шевролет Блејзер. 1988-1998 Шевролет К1500. 1992-1999 Шевролет К1500 Приградски. 1988-1998 Шевролет К2500. 1992-1998 Шевролет К2500 Приградски. 1989-1994 Шевролет К3500. 1995-1999 Шевролет Тахо. 1989-1990 Шевролет В1500 Приградски. 1988-1988 Шевролет В30. 1989-1991 Шевролет В3500. 1988-1998 Гмц К1500. 1992-1999 Гмц К1500 Приградски. 1988-1998 ГМЦ К2500. 1992-1998 ГМЦ К2500 Приградски. 1988-1998 ГМЦ К3500. 1988-1991 Гмц В3500. 1992-1998 ГМЦ Јукон.


Карактеристики на понудата

Слични понуди