• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Јура Светот: Доминион-Предупредување Знак Логото Ѕид Постер, 14.725 22.375

Јура Светот: Доминион-Предупредување Знак Логото Ѕид Постер, 14.725 22.375

 
DEN 2.67

Количина на стоки
Достапно

Ова Трендови Меѓународниот Јура Светот : Доминион-Предупредување Знак Логото Ѕидниот Постер е дизајниран со висококвалитетни, разнобојни уметнички дела. Нашите постери се отпечатени на премиум хартија. Овој постер може да се користи за украсување на секоја просторија. Трендови Меѓународните Постери имаат врвни трендовски брендови и дизајни. Без разлика дали сте дете, тинејџер или возрасен, имаме постер за секого. Нашата посветеност на квалитетен производ, конкурентни цени и извонредна услуга за клиенти е централна во позиционирањето на компанијата како главен лидер во овие категории на производи. Трендови Меѓународните Постери користат уметнички дела со висока резолуција и се отпечатени На Хартија За Постери Со Сјај За Фотографија. Вклучува 16 Држачи За Постери за лесна апликација без оштетување. Печатени на барање користејќи најдобра технологија за печатење во класа. Автентични, Официјално Лиценцирани уметнички дела. Димензии на постерот : 14.725 "х 22.375".


Карактеристики на понудата

Слични понуди