• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Примарно Злато Каратно Розово Злато Дијамантско сечење Нараквица Со Синџир На Шпига

Примарно Злато Каратно Розово Злато Дијамантско сечење Нараквица Со Синџир На Шпига

 
DEN 896.00

Количина на стоки
Достапно

Обликувана од 14 каратно розово злато, оваа впечатлива нараквица со синџир шпига ќе додаде елегантен стил на вашата облека. Оваа нараквица долга 7 инчи и широка 1,7 мм има брилијантни детали исечени со дијаманти за привлечен изглед. Оваа стилска нараквица обезбедува со затворање на јастог затворач.Метална Тежина : 2,41 грама Накит Тип : Финебраклет Стил : Шпига Синџир Нараквица Финиш : Дијамант-секач : женски затворач : Јастог Канџи Метал : Златно Злато Карат : 14 Каратметална Боја : Розедимензии : 7-инчен х 1,7 ммсолиди вашиот предмет пристигнува во бесплатна зелена кутија за подароци со бел лак, совршена за чување или давање подароци.Земја На Потекло : Перу 14 Каратно Розово Злато, дијамантско сечење, Цврста, Јастог Канџа.


Карактеристики на понудата

Слични понуди