• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Глобус Електричен Вокен 6-Лесен Мат Црн Лустер Со Акценти На Дрво Фау, 60546

Глобус Електричен Вокен 6-Лесен Мат Црн Лустер Со Акценти На Дрво Фау, 60546

 
DEN 1919.84

Количина на стоки
Достапно

Мешајќи топли гроздобер елементи со модерен стил, Лустерот Вокен 6-Лесен Е олицетворение на возвишениот индустриски дизајн. Топлото вештачко дрво е нагласено со мат црни приклучоци и мат црни висечки шипки за да се создаде неверојатен прибор достоен за најпребирливите домови. Палетата на бои во црно и темно дрво делува како неутрални бои и е комплементарна на сите стилови на декор. Идеален за закачување во вашата трпезарија, кујна или дневна соба, Лустерот Вокен сигурно ќе даде изјава. ВОЗВИШЕНА ИНДУСТРИСКА : мешање на топла завршница од вештачко дрво со остри мат црни акценти Лустерот Вокен е олицетворение на возвишениот индустриски дизајн. ФИНИШ ОД ВЕШТАЧКО ДРВО : финишот од вештачко дрво додава суптилна топлина на индустрискиот дизајн, идеален за мансарди, станови, куќи и простори од секаков вид. БАРАЊА ЗА СИЈАЛИЦА : 6x E26/Средна Основа 60w Светилки (се продаваат одделно) - Компатибилни со LED, Блескаво И халогени Светилки-LED ИЛИ блескаво препорачано. ИЗГРАДБА НА ОТВОРЕН ШТЕКЕР : променете го изгледот на вашиот уред едноставно со менување на светилките што ги користите-пробајте гроздобер светилки Од Едисон цевки за неверојатен гроздобер изглед или користете дизајнерски светилки за модерен дизајн. ЗАТЕМНЕТ : целосно затемнет со компатибилен прекинувач за затемнување за да се создаде совршена атмосфера (прекинувач за затемнување што се продава одделно). ЛЕСНА ИНСТАЛАЦИЈА : го вклучува целиот хардвер за монтирање за брза и лесна инсталација. НАПРАВЕТЕ ГО ТОА ПАМЕТНО : автоматизирајте го таванското светло со додавање Електрични паметни светилки На Глобус-едноставно зашрафете ги и создадете различни решенија за осветлување со вашиот телефон-опциите се бесконечни!.


Карактеристики на понудата

Слични понуди