• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Ѕвездата на брах Бритс Пеперминт Тврда Торба За Бонбони, 5. Лб

Ѕвездата на брах Бритс Пеперминт Тврда Торба За Бонбони, 5. Лб

 
DEN 3.33

Количина на стоки
Достапно

Ревитализирајте ги вашите пупки за вкус со свеж вкус На Ѕвездата На Брах Бритс Бонбони Од Пеперминт. Направено со вистинско масло од пеперминт и индивидуално завиткано, Ѕвездата На Брах Е совршена за споделување со семејството и пријателите оваа празнична сезона. Засладете го моментот со класичното нане свеж вкус На Ѕвездата На Брах брит пеперминт тврди бонбони, индивидуално завиткани и совршени за празнични јадења со бонбони или споделување со семејството и пријателите. Црпејќи од децениската експертиза во кондиторската индустрија, Брах создаде богат список на бонбони со доволно разновидност за да го задоволи секое непце. Прославете го значајното. Прославете го очигледното. Прославете го несериозното. Без разлика што се случува во животот, секогаш постои причина Да се пробие Браховата Ѕвезда Брит Пеперминт е класична тврда бонбона направена со вистинско масло од пеперминт. НАПРАВЕТЕ ГО СЕКОЈ ДЕН ПОСЛАДОК : ОД детски роденденски забави или торби за подароци, до бонбони За Ноќта на Вештерките за трикери или бонбони за Божиќ, до слатко уживање во напорниот ден, Брах го прави секој ден посладок. БРАХ Е НАПРАВЕН ЗА СПОДЕЛУВАЊЕ : Бонбоните На Брах сигурно ќе му угодат на сечиј сладок заб, од класични тврди бонбони до без шеќер до чоколадо до гумени бонбони. Споделете малку или многу & направете ги вашите спомени послатки.


Карактеристики на понудата

Слични понуди