• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Кингстон 480GB SATA 2.5 Внатрешна SSD SA400S37 480G-HDD Замена

Кингстон 480GB SATA 2.5 Внатрешна SSD SA400S37 480G-HDD Замена

 
DEN 1024.00

Количина на стоки
Достапно

Кингстон Ссдноу А400 480ГБ САТА 6гб/С Солидна Состојба Возете Брзо стартување, вчитување и пренос на датотеки. Посигурен и издржлив од хард дискот. Повеќе капацитети со простор за апликации или замена на хард дискот.


Карактеристики на понудата

Слични понуди