• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Пристап Б Лома Хард Три Пати Покритие Компатибилен со 2007-Тундра

Пристап Б Лома Хард Три Пати Покритие Компатибилен со 2007-Тундра

 
DEN 0.67

Количина на стоки
Достапно

Откако ќе стигнете напред, само закачете ги ремените на предната шина и можете да возите со неа во таа положба. ППУ Количина На Единици : 1. Овој капак од тоне има елегантен изглед со низок профил и е тврд капак, па ако задната врата е заклучена, тогаш содржината во креветот на вашиот камион ќе биде посигурна. Цена ПО Единица UOM : Секој. Пристап Б4050069 Ломакс Хард Три-Пати Покритие Одговара 07-21 Тундра Производител : Ломакс. ЛОМАКС се залага за низок профил и максимална безбедност и токму тоа ви го даваат.Овој дизајн со низок профил тоно капак нуди супериорна заштита во комбинација со редефинирана индустриска разноврсност. Капакот првично се инсталира со 4 стеги од секоја страна така што нема дупчење на креветот на камионот и додека го затворате капакот јазичињата на бравата на капакот во јазичињата на шините за да го прицврстите секој панел и кога ќе го повлечете конечниот панел надолу автоматски се заклучува на своето место. Ова ви дава делумен пристап до креветот на камионот, но ако ви треба целосен пристап до креветот, само повлечете ја левата страна на преклопениот тон и подигнете се под агол на светлина и целиот капак се повлекува веднаш од шините и повторно се инсталира исто толку лесно.


Карактеристики на понудата

Слични понуди