• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Машки Колосеум Загреана Сива Морнарица Џорџтаун Хојас Проспект Четвртина-Патент Јакна

Машки Колосеум Загреана Сива Морнарица Џорџтаун Хојас Проспект Четвртина-Патент Јакна

 
DEN 799.84

Количина на стоки
Достапно

Создадете ансамбл добро прилагоден за вашата гордост На Џорџтаун Хојас со оваа Потенцијална јакна. Колосеумот изработи лесна јакна која е одлична како парче за слоеви или за загревање во малку студени денови. Неговата суптилна Графика Џорџтаун Хојас е подобрена со контрастните ракави, грбот и јаката, што овозможува овој квартал-патент лесно да се спои со друга тимска облека. Бесплатен превозот на нарачки над 3 35 на Фан Продавница Од Фанатици. 1/4-Поштенски. Официјално лиценциран. Долг ракав. Материјал : 100% Полиестер-Тело; 92% Полиестер/8% Спандекс-Фронт. Машинско перење, сува сува ниска. Увезени. Олимписка јака. Простор-боја ткаенина. Долг ракав. Бренд : Колосеум. Графика за печатење на екранот. Лесна јакна погодна за благи температури. 1/4-Поштенски.


Карактеристики на понудата

Слични понуди