• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Никогаш не сонував Дека Ќе бидам Секси Социолог Дипломирање Унисе Маица С-3ХЛ

Никогаш не сонував Дека Ќе бидам Секси Социолог Дипломирање Унисе Маица С-3ХЛ

 
DEN 303.68

Количина на стоки
Достапно

Идеален подарок за сите прекрасни, вредни, социолози, дипломирани Студенти по Социологија и студенти по Социологија таму. Совршен за Промоции, Денот На Вљубените, Родендени, Дипломирање, Специјални Прилики, Денот на Мајката, Денот На Таткото, Домаќинствата и Семејните Собири. . . С. М. Л. ХЛ. 2ХЛ. 3ХЛ. . Ширина, во. 17.99. 20.00. 21.97. 23.98. 25.98. 27.99. . Должина, во. 27.99. 28.98. 30.00. 30.98. 31.97. 32.99. . Должина на ракавот, во. 8.23. 8.50. 8.74. 9.02. 9.25. 9.49. . Унисекс маичката во мек стил става ново вртење на секојдневната удобност. Изработена од многу меки материјали, оваа маичка е 100% памук за цврсти бои. Боите на хедер и спортската сива боја вклучуваат полиестер. Рамената имаат касета за подобрување на издржливоста. Нема странични рабови. Јаката е направена со ребрести плетење за да се спречи оштетување на виткање. : 100% памук со прстен (содржината на влакна може да варира во различни бои). : Лесна ткаенина (4,5 мл/јд2 (153 г/м2)). : Еврофит. : Солза-далеку етикета. : Работи верно на големината.


Карактеристики на понудата

Слични понуди