• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Рачка На Задната Сопирачка На Мотоциклот, Издржлива Елоксирана Обработка Од Алуминиумска Легура Продолжена Рака За Рокер На Задната Сопирачка За Мотор Црн

Рачка На Задната Сопирачка На Мотоциклот, Издржлива Елоксирана Обработка Од Алуминиумска Легура Продолжена Рака За Рокер На

 
DEN 3.00

Количина на стоки
Достапно

Рачка На Задната Сопирачка На мотоциклот, Издржлив Елоксиран Третман Со Алуминиумска Легура Продолжена Задна Рачка На Сопирачката За Мотоцикл Црна Спецификација : Тип На Ставка : Материјал За Рачката На Задната Сопирачка На Мотоцикл : Позиција За Монтирање На Алуминиумска Легура : задна сопирачка : Замена За Веспа 150 Пролет 2019-2020 Список На Пакети : 1 х Мотоцикл Задна Рачка На Сопирачката1 x Завртка2 x Замена на Рачката На Задната Сопирачка на терминалот За Веспа 150 Пролет 2019-2020. Изработен од врвен материјал од алуминиумска легура, цврст, удар и издржлив. Со анодизиран третман, не е лесно да се избледи и нема да ' рѓа, обезбедува животен век. Инсталацијата е едноставна, не бара комплицирано работење, погодно за употреба. Произведени за да ги исполнат стандардните спецификации, строго следете ја фабричката контрола на квалитетот.


Карактеристики на понудата

Слични понуди