• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Стаменс Надворешна Торба За Половината Мултифункционална Водоотпорна Фани Со Држач За Шишиња За Мажи Жени Пешачење Риболов Планинарење

Стаменс Надворешна Торба За Половината Мултифункционална Водоотпорна Фани Со Држач За Шишиња За Мажи Жени Пешачење Риболов Планинарење

 
DEN 180.48

Количина на стоки
Достапно

Карактеристики : 1. Материјал отпорен на абење, водоотпорен, издржлив и долготраен.2. Надградена заштита, двослоен заштитен памук се додава на дното на надворешната планинарска торба за половината.3. Чантата за половината има повеќе џебови, кои можат да складираат разни големи и мали предмети за да ги одржуваат вашите работи одделни и организирани. 4. Модерната и слободна чанта за половината е одличен подарок за ентузијастите на отворено. 5. Погоден за многу активности на отворено. Покрај велосипедизмот и мотоциклизмот, погоден е и за вашето слободно време на отворено, секојдневно дружење, пешачење, пешачење, лов, риболов и други активности на отворено. Известување : 1.Вистинската боја може да биде малку поинаква од сликата поради различен монитор и светлосен ефект2.Ве молиме дозволете отстапување од 1-3 см поради рачно мерење Опис : Материјал : Полиестерзиза : 28,5*14*15 см Стаменс Надворешна Торба За Половината Мултифункционален Водоотпорен Пакет Фани Со Држач за Шишиња За Мажи Жени Пешачење Риболов Планинарење(Портокал).


Карактеристики на понудата

Слични понуди