• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Ануирхеих Женски Зимски Обичен Дуксер Со Дуксер Со Патент Јака Со Модерно Вклопување На Врвови Со Пуловер Со Качулка Со Долги Ракави Со Качулка

Ануирхеих Женски Зимски Обичен Дуксер Со Дуксер Со Патент Јака Со Модерно Вклопување На Врвови Со Пуловер Со Качулка Со Долги

 
DEN 271.84

Количина на стоки
Достапно

98" м Медиум 6 10 36 116см/45.69"должина 70см/27.98 " Големина : М Големина. Ова е дефинитивно задолжително во вашата гардероба.77" xlбиста 128см/50.17" ххлбиста 136см/53.31" рамо доРакав 45см/17. Можете да го носите за речиси секој дури! затворање. Обичен џемпер за жените да носат во студени утрински, пролетни, есенски или зимски денови. Марка : Anuirhei HAs професионална компанија за облека ангажирана во дизајн,производство и продажба на облека, anuirheih се фокусира на современи концепти за дизајн за да им обезбеди на жените најмодерна и удобна облека,исто така, обезбедува добра услуга и конкурентни цени. Погоден за секоја форма на тело луѓе, Уникатен стил, направи да изгледате поубаво, стилски, секси и елегантно.За Anuirhei H : .03 "Рамо До Ракав : 47см/18. Совршена облека за Фестивал Денот На Благодарноста, божиќ и дневна облека, училиште, секојдневен, одмор, датум, забава, клуб, итн.72" Должина : 67см/26. ①Прилики : Секојдневен/Дневен/Работен/Забавен/Плажен / Празничен Стил.38" Л Големи 8 12 38 122см/48.39" рамо доракав 49см/19. Ве молиме изберете ја точната големина според табелата со големини. ТАБЕЛА СО ГОЛЕМИНА : СБиста 110см/43.54" рамо доРакав 50см/19. Добро За Fall И Зима.


Карактеристики на понудата

Слични понуди