• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Дорман 713-385А Навртка За Навртки за Тркала За Специфични Модели, Црн Хром

Дорман 713-385А Навртка За Навртки за Тркала За Специфични Модели, Црн Хром

 
DEN 3058.24

Количина на стоки
Достапно

0 с : 1971, 1972, 1973, 1974 БМВ 3.0 ЦС : 1971, 1972, 1973, 1974 бмв 3.0 цсл : 1971 бмв 3. Дизајнирани со отворен крај за сместување на долги столпчиња, овие навртки се завршени со извиткана текстура за подобро држење при рачно вртење.0 Цси : 1971, 1972, 1973, 1974 бмв 3. Обезбедете вклопување-за да бидете сигурни дека овој дел одговара на вашето точно возило, внесете ја вашата година, направете, моделот и конфигурацијата во алатката за монтирање на оваа страница.


Карактеристики на понудата

Слични понуди