• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Океанс Јужна Тешка Вентилирана Обвивка За Сузуки Надворешен Цил-Дф40а, Дф50а, Дф60а

Океанс Јужна Тешка Вентилирана Обвивка За Сузуки Надворешен Цил-Дф40а, Дф50а, Дф60а

 
DEN 3.33

Количина на стоки
Достапно

Океанс Југ Вентилирани капаци За Надворешните Делови На Сузуки да се остават вклучени за време на употребата, обезбедувајќи заштита и на и надвор од водата. Изработена од врвна ткаена полиестерска ткаенина со наркотична боја со неткаен подлога. Океанс Југ Вентилирани капаци за Сузуки Надворешни Плочи направени за да одговараат на секој поединечен модел на популарни надворешни мотори. 10.3 оз/ид2 полиестерско платно со напредна технологија за обложување обезбедува максимална отпорност на вода, ув заштита и способност за здив. Се состои од еластично прицврстување на полите и бравата за да се обезбеди непречено цврсто вклопување. Најквалитетни материјали и изработка за да го издржат тестот на времето.


Карактеристики на понудата

Слични понуди