• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Женски Дуксери Со низок профил Зимска Есенска Облека Дуксери Со Долги Ракави Тркалезен Врат С Апстрактен Принт Мода Лабави Џемпери Облека Обични Врвови

Женски Дуксери Со низок профил Зимска Есенска Облека Дуксери Со Долги Ракави Тркалезен Врат С Апстрактен Принт Мода Лабави Џемпери

 
DEN 303.84

Количина на стоки
Достапно

По долгогодишни континуирани неуспеси и подобрување,Нископрофилот воспостави професионален,ефикасен систем за дизајн и снабдување. Дуксери за вратот на екипажот : Есенските Модни Дуксери Се Идеален Избор во Вашата Гардероба,Еден од Најдобрите Избори за Есенски и Зимски Тимови. Големина : XS Биста : 96cm/37. Преголем дуксер : Нега на Облека,Миење Раце препорачано со вода со ниска температура, користејќи благ нежен сапун, без белило.05" ракав : 75cm/29.98" Големина : M биста : 104СМ/40,94" рамо : 44см/17,32" ракав : 64,5 см/25,39" должина : 68см/26,77" големина : л Биста : 108см/42,52" рамо : 46см/18,11" ракав : 66см/25,98" должина : 70см/27,56" големина : xl биста : 110см/43,31" рамо : 47см/18,50" ракав : 67,5 см/26,57" должина : 72см/28,35" големина : ххл Биста : 116см/45,67" рамо : 48см/18,90" ракав : 69см/27,17" должина : 74см/29,13" големина : хххл биста : 120см/47,24" рамо : 50см/19,69" ракав : 70,5 см/27,76" должина : 76см/29,92" големина : ххххл Биста : 128см/50,39" рамо : 52см/20,47" ракав : 72см/28,35" должина : 80см/31,50" големина : xxxxl биста : 134cm/52.75" Ракав : 61. Нашиот Бренд Потекло Бавен Профил го започна нашето модно патување од 2016 година.


Карактеристики на понудата

Слични понуди