• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Машка Мода Тенки Кошули Машка Мода Печатена Кошула Со Кратки Ракави Стилски И Удобен Печатен Врв

Машка Мода Тенки Кошули Машка Мода Печатена Кошула Со Кратки Ракави Стилски И Удобен Печатен Врв

 
DEN 3.00

Количина на стоки
Достапно

45" Должина : 73см/28.63" должина : 76см/29.Големина : М САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 104см/40.24" должина на ракавот : 27см/10.53" големина : xxxl САД : 12 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 16 еу : 42 БИСТА : 120СМ/47. КАРАКТЕРИСТИКИ : затворање со копчиња, манжетни со копчиња,долги ракави,раширена јака,редовно вклопување, може секојдневно носење.Натпревар со вашите омилени шорцеви, хеланки, црни панталони, тексас фармерки итн 4.It изработен е од материјали, доволно издржлив за вашето секојдневно носење 2.92" машка мода печатена КОШУЛА СО кратки ракави СТИЛСКИ И УДОБНИ ПЕЧАТЕНИ ВРВНИ КАРАКТЕРИСТИКИ : 1. Стилски вграден фустан кошула.Одлично За Секојдневно, Секојдневно, сигурен сум дека ќе ви се допадне! 5.94" должина На Ракавот : 23см/9.06" Должина : 72см/28.Повод : оваа машка кошула со многу видови бои може да биде погодна за повеќето Секојдневни,Деловни Работи.52" должина На Ракавот : 24см/9. Нова Луксузна Машка Кошула Деловен Стил Тенка Мека Удобност Секојдневен Фустан Со Долги Ракави Кошули Подарок За Мажи блузи камизи.67" должина на ракавот : 26cm/10. Кошулата со долги ракави е изработена од растеглива ткаенина,ви го олеснува движењето на телото;мека и удобна со добра дише.35" Големина : Л САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 БИСТА : 108см/42.Стилскиот и моден дизајн ве прават попривлечни 3.


Карактеристики на понудата

Слични понуди