• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Барби Гордост-Плоштади На Гордоста-Женска Раглан Графичка Маица

Барби Гордост-Плоштади На Гордоста-Женска Раглан Графичка Маица

 
DEN 2.33

Количина на стоки
Достапно

Барби Гордост - Гордост Плоштади-Женски Раглан Графички Маица Тело-54% Памук 40% Полиестер 6% Вискоза. Ракави-60% Памук 40% Полиестер. Три четвртина должина ракави. Машина за перење ладно; падне сува ниска; не железо дизајн. Барби и придружните трговски марки и трговски фустан се во сопственост на, и се користи под лиценца Од, Мател. ● 2023 Мател.


Карактеристики на понудата

Слични понуди