• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Женски Ноќница Сатен Цвет Печатење Спиење Суспендер Облека За Спиење Фустан

Женски Ноќница Сатен Цвет Печатење Спиење Суспендер Облека За Спиење Фустан

 
DEN 1.33

Количина на стоки
Достапно

Детали : * Големина На Ознака : S-XL, проверете дали овие вистински мерења ќе ви одговараат. Табела со големини (1 инч=2,54 см)Големини На Ознаки Mlxlbust(см)83879399 Bust(инч)32,7 34,3 36,6 39,0 Половината (см)79838995 Waist (инч)31,1 32,7 35,0 37,4 Должина (см)88909294 должина (инч)34,6 35,4 36.2 37.0 измерено пред да се истегне,Познато Како Поставени Рамни Податоци, Ве Молиме Дозволете отстапување Од 1~2 см* ставка ткаенина : полиестер* боја на предметот : црна,шампањ,сива,зелена,светло Зелена(како што покажуваат сликите)* карактеристики на предметот : ноќница за долна облека,фустан за лизгање,салон,цветен принт,облека за Спиење со Сатенски Трегер* состојба на предметот : сосема нов* опис на предметот : 1) применлив пол : женски2) должина на облека : редовно3) еластичност : Малку Истегнато4) Шема : цврста боја5) стил : секси6) соодветна сезона : цела сезона7) апликација : домашна облека,ноќ* содржина на пакетот : 1*фустан(други предмети што не се вклучени) како да изберете соодветна големина?1) Користете слична облека за споредба со големини.2) Изберете поголеми димензии ако вашите големини се исти како табелата со големина на рамно мерење. Забелешки : 1, вистинската боја на предметот може да биде малку поинаква од сликите прикажани на веб-страницата предизвикани од многу фактори како што се осветленоста на вашиот монитор и осветленоста на светлината.2, ве Молиме, дозволете мало (€2 Cm)рачно отстапување на мерењето за податоците. Женски Ноќница Сатен Цвет Печати Спиење Суспендер Облека За Спиење Фустан.


Карактеристики на понудата

Слични понуди