• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Карилон Оган Опал Роден Камен Природен Скапоцен Камен Ѓердан Приврзок 10к Жолто Златен Свадбен Накит

Карилон Оган Опал Роден Камен Природен Скапоцен Камен Ѓердан Приврзок 10к Жолто Златен Свадбен Накит

 
DEN 0.33

Количина на стоки
Достапно

Карилон е бренд Дефиниран За Убавина кој има широка колекција На Сребрен И Златен Накит со Скапоцени Скапоцени Камења. Сите производи се испраќаат во елегантна кутија за подароци, подготвени да се почестите себеси или некој близок за секоја годишнина, роденден, свадба, дипломирање, Божиќ, Денот на Мајката, Денот на Вљубените и кој било друг празник или подарок за специјална пригода. Од кул модерен до класичен гроздобер, Карилон нуди висококвалитетен Прифатлив сребрен или Златен накит за жени и мажи, удобен за секојдневно носење и за сите прилики. 30-ден, 100% гаранција за враќање на парите. Ставкагрос-Тежина : 1,18 Грам. Скапоцен Камен : Огнен Опал Од Октомври (Овална Форма) 0,66 Карат. Карактеристики : Овој Приврзок За Ѓердан Од скапоцен камен е направен ОД 10к Жолто Злато. (Вклучен Синџир). Совршен за роденден, годишнина, празници, порибување, дипломирање, Божиќ, Денот на Вљубените, Денот на Мајката, Ви Благодарам или едноставно "Размислување за вас".


Карактеристики на понудата

Слични понуди