• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Харц Само За Мачки Чврчорење Птици Звук Мачка Играчка

Харц Само За Мачки Чврчорење Птици Звук Мачка Играчка

 
DEN 3.00

Количина на стоки
Достапно

Оваа шарена птица со пердувеста опашка ќе ја држи вашата мачка на шетање ставајќи ги своите природни предаторски вештини да работат додека се на лов. Исто така, има реален звук на чврчорење. Харц Само За Мачки Чврчорење Птици Мачка Играчка.


Карактеристики на понудата

Слични понуди