• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Дозвола Летни Фустани За Жени Цветни Средна Должина А-Линија Краток Ракав Топла Продажба Круг Деколте Фустан Жолта 2XL

Дозвола Летни Фустани За Жени Цветни Средна Должина А-Линија Краток Ракав Топла Продажба Круг Деколте Фустан Жолта 2XL

 
DEN 3.00

Количина на стоки
Достапно

Оваа модна Тркалезна ткаенина за фустан со Деколте е супер мека.Ако Барате Совршени Подароци / Подароци За Вашата Сопруга, Мајки, Баби, Девојки, Сестри, Тетки, Братучед, Семејства, Пријатели, Овој Фустан Без Сомнение Е Најдобриот Избор. Информации за производот : . - Пол : Женски. - Материјал : Полиестер, Спандекс-Должина : Средна Должина. - Должина на ракавот : Краток Ракав. - Стил На Облекување : А-Линија. - Сезона : Пролет, Лето, Aut. - Повод : Секојдневен, Секојдневен. - Измијте : Рачно миење во ладна вода, закачете или исушете. - Пакетот вклучува : 13717 Фустан. Големина : XL САД : 4 Биста : 106cm/41.73" Ракав : 31cm/12.20" Должина : 130cm/51.18" Големина : XXL US : 6 Биста : 114cm/44.88" ракав : 32cm/12.60" Должина : 132cm/51.97" Големина : XXXL САД : 8 Биста : 122cm/48.03" ракав : 33см/12.99" должина : 134см/52.76" големина : ххххл Сад : 10 Биста : 130см/51.18" РАКАВ : 34см/13.39" должина : 136см/53.54" големина : хххххл сад : 12 биста : 138СМ/54.33" Ракав : 35см/13.78" должина : 138см/54.33" летни фустани 2023. "КАРАКТЕРИСТИКИ" : Тркалезно Деколте,Средна Должина,Краток Ракав, А-Линија. Тие можат лесно да се комбинираат со високи потпетици, обетки, ѓердани и чанти за да создадат ласкав изглед. "Повод" : овој женски летен фустан е Лабав фит, Секојдневен, Костум за летните денови. Погоден за секојдневно, Дома, плажа, излегување, секојдневна облека. "МАТЕРИЈАЛ" : Полиестер,Спандекс, женскиот фустан е ултра мек, дише, еластичен, многу удобен и soft.It е погоден за вас. "ВНИМАНИЕ" : ве Молиме измерете ја големината на вашето тело и погледнете ја табелата со големини пред да нарачате.


Карактеристики на понудата

Слични понуди